Dicospe

İşte Dicospe'nin, sizin için yapabilecekleri
ilk aşamada bile %25 daha fazla etkileşim elde edin

Bidirimleriniz ve uyarılarınız farklı tarayıcılarda ve cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışır.

Iconic Awarded Design

Bildiriminize resim ekleyerek daha yüksek tıklama oranlarına ulaşın

Push bildirimleri ile mesajlarınıza görsellik boyutunu da ekleyerek daha etkileyici dijital pazarlama çalışmaları gerçekleştirebilirsiniz. Bildirimlerinize ekleyebildiğiniz resim, video, ses dosyası gibi öğelerle daha dikkat çekici mesajlar gönderebilirsiniz. Sizi ve işinizi yansıtan görseller hedef kitlenizi harekete geçirir ve markanıza yönelik merak uyandırır.Sitenizde başlangıç aşamasında bile %25 daha fazla tıklanma alırsınız.

Iconic Awarded Design

Kitlenize doğrudan tarayıcı üzerinden.Anlık olarak hizmet verin

Tarayıcı üzerinden gönderdiğiniz iletiler anlık olarak müşterilerinizle paylaşın. Push bildirimleri ile mesajlarınıza görsellik boyutunu da eklemeyi unutmayın !!! Web üzerindeki herhangi bir yeredende kullanıcılarınıza ulaşın Bidirimleriniz ve uyarılarınız farklı tarayıcılarda ve cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışır. Aboneleriniz web sitenizde olmadığı zamanlarda dahi onlara ulaşın.
Google Chrome / Google Explorer / Mozilla Firefox

Iconic Awarded Design

Bildirimlerin zamanı geldiğinde yollansın

Push bildirimlerinizi otomatik hale getirerek zaman ve kaynak tasarrufu sağlayın. Müşterilerinize gerçek zamanlı olarak ve ihtiyaç duyduklarında otomatik mesajlar gönderin. Göndereceğiniz bildirimleri zamanlayın ve bildirim gitsin.
Pazarlama stratejilerinizi genişletin.Daha yüksek katılım elde edin. Dicospe den Push Bildirimleri ile kolaca ilk aşamada bile %25 daha fazla etkileşim elde etmeyi bekleyebilirsiniz.Kullanıcılarımız bu konuda gayet başarılı olduklarını kanıtladı ve %40 gibi yüksek bir oranı elde ettiler

Iconic Awarded Design

Mobil uygulama olmadanda mobil üzerinden kitlenize ulaşın

Bildirimlerin aboneleriniz wb üzerinde olmasa bile onlara mobilden ulaşabilirsiniz. Ayrıca bunun için mobil uygulamanız olmasına gerek yok.Mobil uygulama oluşturmak için kaynak ve zaman harcamanıza da gerek yok. Bütün bunlar olmadan mobil üzerindende bildirimleriniz abonelerinize sorunsuz birşekilde ulaşır. Pazarlama stratejilerinizi genişletin.Daha yüksek katılım elde edin. Dicospe den Push Bildirimleri ile kolaca ilk aşamada bile %25 daha fazla etkileşim elde etmeyi bekleyebilirsiniz.Kullanıcılarımız bu konuda gayet başarılı olduklarını kanıtladı ve %40 gibi yüksek bir oranı elde ettiler

Iconic Awarded Design

Push Bildirim Çeşitleri

Görsellik: Sizi ve işinizi yansıtan görseller hedef kitlenizi harekete geçirir ve markanıza yönelik merak uyandırır.Sitenizde başlangıç aşamasında bile %25 daha fazla tıklanma alırsınız.
İnteraktif İnteraktif push bildirimleri kitlenizi harekete geçiren aksiyonlar belirleyebildiğiniz etkili mesajlardır. CTA (Eylem çağrısı) veya response (Tepki) butonları ekleyebileceğiniz bu bildirimlerle müşterilerinizi hızlı aksiyonlar almasını sağlayarak kampanyalarınızın verimini artırabilirsiniz. Ayrıca interaktif mesajları görsel ögelerle zenginleştirerek daha ilgi çekici hale getirebilirsiniz.Ayrıca interaktif mesajları görsel ögelerle zenginleştirerek daha ilgi çekici hale getirebilirsiniz.
Dicospe Push Bildirim özelliklerini keşfet.

Iconic Awarded Design

Analiz ve Raporlama

Çeşitli alanlarda ne kadar iyi performans gösterdiğini veya kaç abone tarafından tıklandığını merak ediyor musunuz? Teslimat oranlarını ve abone sayınızın da nasıl arttığını gözlemlemeniz , Dicospe, ihtiyacınız olan tüm raporlama yöntemine sahip olduğundan kolayca kararlaştırabilmenizi sağlar, böylece kararlarınızı kolayca ve hızlı bir şekilde alırsınız.Lokasyon tabanlı push bildirimleriyle coğrafi bilgileri kampanya etkisini artıracak kozlara çevirebilirsiniz. Spesifik bölgelerde bulunan kullanıcılarınıza özel mesajlar göndererek anlık fırsatlar sunabilirsiniz. Özellikle coğrafi pazarlamanın ön plana çıktığı günümüzde lokasyon bazlı push bildirimler mobil etkinliğinizi en üst seviyeye çıkaran yöntemler arasında yer alacak.

Iconic Awarded Design

Simge Desteği

Duyguların iletilmesi çok sözcük gerektirir. Dicospe'nin simge desteğiyle , kısa tuttuğunuzda Push bildiriminizi daha duygusal hale getirmek için ihtiyaç duyacağınız tüm küçük suratlar, ve simgeler bulunur. Bu eğlenceli özellik, mesajınızın dikkatini çekmesine ve kullanıcıyı harekete geçirmenin en kolay yoludur.

Iconic Awarded Design

Platform Desteği

Tüm bildirim platformları, kısa mesajların uygulamalardan alınmasını desteklemekle birlikte, bazı platformlar bildirim içinde özel sesler, resimler veya bağlamsal düğmeler de dahil olmak üzere ek özellikleri desteklemektedir.

Dicospe desteklediği metin tabanlı push bildirimler ile kitlenize ürünleriniz ve hizmetlerinizle ilgili en güncel bilgileri, kampanya ve promosyonlar hakkında etkileyici bir metinle ulaştırabilirsiniz, ilgi çekici başlıklarla ve sloganlara kitlenizin ilgisini çeker ve merak uyandırırsınız.

Dicospe'nin bildirim hizmetinden yararlanmak istiyorsanız. Sizde Dicospe Deneyiminden faydalanın

GET IN TOUCH

Telefon: 90 533 382 2467
Email: zafer@reklamus.net

Adres
KATIP MUSTAFA ÇELEBI MAHALLESI, HASNUN GALIP SOKAK, NO:15 / 4 BEYOĞLU / İSTANBUL

TOP